Pierwszy polski serwis o tematyce motion design – tu znajdziesz newsy z branży, artykuły dotyczące filmowania i animacji, tutoriale After Effects i wideoszkolenia live pod hasłem MF Hangouts. Moja rola w redakcji? Redaktor&korektor&kopirajter. Plus czasem świecę mordeczką na wyżej wspomnianych hangoutach.

Ciekawy blog o grafice komputerowej i animacji. Dużo ciekawych inspiracji zebranych z sieci, artykułów z praktycznymi poradami, krytyki w oparciu o treść felietonów innych autorów. Polecam.

Blog w luźnej konwencji, dużo list, ładnych obrazków z życia, a wszystko w wykonaniu przeuroczej pomieszkującej w Warszawie Ewy.

Inspirujące filmy, zaskakujące animacje i teledyski nasączone efektami specjalnymi. Serwis, który może współtworzyć każdy. Także ja – więc współtworzę!

Ola była irlandzką fille au pair – i choć przez całe wakacje miała pod opieką trójkę rudych urwisów, proza życia nie zabiła w niej weny. Wręcz przeciwnie. Po powrocie kontynuuje pisanie bloga – znajdziecie u niej proste (easy peasy) przepisy na przysmaki z piekarnika.